Новостная лента

Інформаційні партнери:

 

 

 

 

 


«Інтернет-трейдинг» - біржа на твоїй території


23/12/2009

Якщо Ви давно мріяли стати акціонером металургійного заводу або потайки приміряли на себе лаври «цілого» Уоррена Баффета, виходьте з підпілля! З «КІНТО-трейдинг» мрії збуваються!

Вже з 22 грудня на сайті http://www.trade.kinto.com/ можна знайти вичерпну інформацію щодо послуги та тарифів на неї, отримати оперативні новини зі світу фінансів та економіки, знайти інформацію по торгах в ПФТС та на Українській біржі, відстежити фондову статистику тощо.

Для наших інтернет-трейдерів відкривається «Особистий кабінет», де кожного ранку на них чекатиме свіжа аналітика, а кожного тижня - аналітичний огляд від кращих спеціалістів «КІНТО». Тут буде вдосталь інформації про українські підприємства, їхні цінні папери та торги по них.      

Страшно починати? Спробуйте свої сили за допомогою «Віртуального трейдинга». Тут більше драйву, ніж у будь-якій комп’ютерній грі!

Не вистачає знань? Відвідайте семінар «Біржа - на твоїй території: інтернет-трейдинг разом з «КІНТО», який відбудеться вже 24 грудня о 18.00. Реєстрація за e-mail gorbunova@kinto.com або телефоном (044) 390-57-60. 

З будь-яких питань інтернет-трейдингу та управління персональним портфелем (УЦП - Управління Цінними Паперами) звертайтеся, будь ласка, до Департаменту з продажу та роботи з інвесторами.

Не сумнівайтеся, тут Вам завжди раді.

З повагою,

Ваша команда «КІНТО»

Опубликовать в своем блоге livejournal.com Опубликовать в twitter.com