Новостная лента

Інформаційні партнери:

 

 

 

 

 


Довгостроковий кредитний рейтинг ПуАТ «СМАРТБАНК» переведено до режиму підсиленого моніторингу


23/02/2016

 22 лютого 2016 року на засіданні рейтингового комітету РА «Експерт-Рейтинг» було прийнято рішення перевести до режиму посиленого моніторингу довгостроковий кредитний рейтинг ПуАТ «СМАРТБАНК». Кредитний рейтинг ПуАТ «СМАРТБАНК» (код ЄДРПОУ 37176171) знаходиться на рівні uaBBB за національною шкалою. Позичальник з рейтингом uaBBB характеризується достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками.

 Рішення про переведення Банку до режиму підсиленого моніторингу викликано публікацією НБУ даних про перелік Банків, які проходять додаткову перевірку прозорості структури акціонерів. ПуАТ «СМАРТБАНК» входить до такого переліку.

 РА «Експерт-Рейтинг» вважає структуру власників ПуАТ «СМАРТБАНК» прозорою, але у Агентства відсутній технічний доступ до деяких критеріїв, які аналізує НБУ. На думку Агентства, Банк діє відповідно до чинного законодавства та виконує нормативи НБУ. Але у даному випадку рішення про прозорість структури власників приймає НБУ. Оскільки рішення про прозорість структури власників Банку знаходиться у НБУ на стадії формування, Агентство утримується від рейтингових дій, але переводить рейтинг до режиму підсиленого моніторингу.

 Аналітична служба РА "Експерт-Рейтинг"

Переведення ПуАТ "СМАРТБАНК" до режиму посиленого моніторингу (укр.) - 22.02.2016

Персональна сторінка банку на сайті агентства

Опубликовать в своем блоге livejournal.com Опубликовать в twitter.com